Dřevěné pelety

pelety-nove

Naším přáním je spokojený uživatel kotlů na tuhá paliva. Chceme, aby zákazník mohl na záležitosti spojené s vytápěním jeho objektu využívat pouze jeden kontakt. Z těchto důvodů jsme se rozhodli, stát se dodavatelem dřevěných pelet, určených především pro automatické kotle. Námi prodávané pelety sami používáme pro vytápění sídla společnosti i našich domovů.
Díky velkému množství našich zákazníků, máme silnou pozici při vyjednáváních o ceně s producenty pelet. Tuto skutečnost následně promítáme do nízkých cen pelet pro naše zákazníky.
Dřevěné pelety objednáváme pytlované po 15kg, takže si můžete sami přijet do našeho kamenného obchodu a odvést si množství podle Vaší potřeby. Náročnějším zákazníkům nabízíme prodej pelet včetně dopravy naším vlastním nákladním automobilem s hydraulicky zdvihanou plošinou.
Věříme, že naši zákazníci patří mezi nejnáročnější na trhu. Prokazují ti mimo jiné tím, že se rozhodli pro vytápění svých domovů automatickými kotli Atmos. Chceme, aby i Vaše další zkušenosti z používání námi nainstalovaného systému byli co nejkomfortnější.

Aktuální cenu pelet je nutno ověřit, nejlépe e-mailem nebo telefonicky.
Cena dopravy ze sídla naší společnosti:
do 50 km = 500,- Kč
do 100 km = 1000,- Kč
Více než 100 km dle dohody

Sháníte levné pelety na tuto sezónu?

Navštivte náš kamenný obchod nebo jednoduše zavolejte!

Kontakty
adminDřevěné pelety