Záložní zdroje

Záložní zdroje elektrické energie, někdy také označované jako UPS (Uninterruptible Power Supply), které prodáváme máme sami odzkoušené na desítkách vlastních instalací, pro aktivní ochraně kotle proti přetopu v případě výpadku elektrického proudu. V nabídce máme dvě výkonnostní provedení, slabší SinusPro-500E s celkovým výkonem 500 VA a činným výkonem 350 W , které je vhodné na zálohování běžných instalací kotlů na tuhá paliva s 1-2 oběhovými čerpadly; druhé, výkonnější provedení SinusPro-1000E s celkovým výkonem 1000 VA a činným výkonem 700 W je schopno po dobu několika hodin plně zálohovat komplexní instalaci s automatickým kotlem na pelety (včetně zapalovacího cyklu), regulátor i oběhová čerpadla.
Zapojuje se přímo do běžné zásuvky a na svém těle obsahuje dva zálohované výstupy 230 V.
Samozřejmostí je tichý provoz i v nabíjecím režimu, ochrany před: přetížení výstupu, přehřátí, podpětí, přepětí, hluboké vybití/přebití akumulátoru, zkrat.
Doba přepnutí mezi síťovým provozem/provozem z akumulátoru činí méně než 4 ms.
Zdroj má vestavěný automatický vyrovnávač napětí AVR, který elektronicky upravuje výstupní napětí na hladinu 230 V s čistým sinusovým průběhem i v případě kolísání napětí v síti, tedy použití je vhodné i v místech s nestálým průběhem napětí, například na slepých koncích elektrického vedení.

Další technické podrobnosti v návodu níže:

Návod k záložnímu zdroji SinusPro-500E

Návod k záložnímu zdroji SinusPro-1000E

Zakoupit můžete oba typy záložních zdrojů pohodlně v našem e-shopu:

Zakoupit v e-shopu

Pavel KačírekZáložní zdroje