Aktuálně vypsané pracovní pozice

Technik montáží

Děláte řemeslo, ale nebaví vás zádrhele při práci? Jste živnostník, ale nechcete řešit komunikaci se zákazníky, fakturaci a další administrativu? Pojďte pracovat s námi! Montujeme pouze kvalitní nová zařízení, vyhýbáme se nepříjemnostem jako sekání do stěn.

Jsme rodinná společnost, která je sice malá, ale velmi silně nám záleží na řemeslné kvalitě odvedené práce. Provádíme malé zakázky pro soukromé zákazníky, nepohybujeme se po stavbách. Sháníme pracovníka montáží tepelných čerpadel a kotlů na tuhá paliva na hlavní pracovní úvazek (HPP). Zaměstnání na pracovní smlouvu, celá výplata oficiálně na pásce – důležité zejména pro potenciální žadatele o hypotéky a další finanční produkty pro doložení příjmů.

Plat: 35 000 – 55 000,-

Potřebná školení a zaučení do oboru zajistíme. Na začátku činnosti bude práce probíhat vždy s minimálně jedním zkušeným kolegou.

Požadavky: manuální zručnost, výhodou nikoli podmínkou jsou: zkušenost v oboru, řidičský průkaz min. skupiny B, vzdělání elektro.

Benefity: finanční cestovní náhrady, pravidelný finanční bonus v výplatě (minimálně 10 %), značkové pracovní oděvy, moderní firemní vozový park, profesionální nářadí, příspěvek na dopravu, výhodné firemní ubytování pro celou rodinu v aktuálně plánovaných zaměstnaneckých bytech.

Chcete se dozvědět víc? Kontaktujte nás na telefonním čísle: 317 700 538 nebo e-mailem na adrese: pavel@kacirek.cz