Tepelná čerpadla vzduch – voda

Dodáváme, instalujeme a servisujeme kvalitní tepelná čerpadla vzduch voda, která jsou vhodná pro vytápění i přípravu teplé vody. Námi nabízená tepelná čerpadla nevyžadují pro optimální funkci systém podlahového vytápění; jsou vhodná pro všechny typy otopných soustav od podlahového vytápění až po starší samotížné rozvody s litinovými otopnými tělesy (radiátory). Specializujeme se zejména na kvalitní tepelná čerpadla dodávaná výrobci z nadnárodní skupiny NIBE.

Cena tepelného čerpadla vzduch – voda

Cena tepelného čerpadla vzduch – voda záleží na konkrétním modelu, jeho výkonu a dalším příslušenství. Našim zákazníkům nabízíme individuální řešení systému s garancí spokojenosti. Pro základní orientaci jsme pro vás připravili katalog tepelných čerpadel, ve kterém naleznete podrobné rozpočty včetně montážních prací a instalačního materiálu, nejprodávanějších sestav. Katalog naleznete ZDE.

F2120 tepelne cerpadlo NIBE vzduch-voda

Kontaktujte nás!

Chcete si dojednat návštěvu našeho technika přímo na místě instalace a zjistit cenu tepelného čerpadla vzduch – voda přímo pro vás? Zanechte nám na sebe kontakt!

Ukázky našich instalací TČ vzduch voda

Jak vypadá spolupráce s námi?

Kontaktujte nás!