Firma Kačírek instaluje kotle ATMOS ve Středočeském kraji už od roku 1993
Spolu vybereme správné řešení právě pro Vás

Kotle s ručním přikládáním

Typ paliva pro kotel ATMOS - drevo a uhli

Máte vlastní les, léty prověřeného dodavatele uhlí nebo preferujete cenově výhodná, jednoduchá a poctivá řešení? Zplynovací kotle ATMOS s ručním přikládáním budou pro vás ta správná volba!

Automatické kotle

Typ paliva pro kotel ATMOS - drevo, uhli a pelety

Máte drobné zásoby kusového dřeva, uhlí, nechcete zdroj schopný spalovat pouze jedno palivo, a nechcete dělat kompromisy? Kombinované kotle na tuhá paliva ATMOS splní vaše požadavky.

Montáž kotlů Atmos

Montáž kotlů Atmos může být provedena mnoha různými způsoby bez ohledu na použití konkrétního modelu. Společnost Kačírek vždy dbá na vysoké standardy montáže a všechna zapojení realizuje vždy v souladu s požadavky výrobce na dlouhou životnost a vysokou technickou úroveň. Kačírek – topení nabízí montáž kotlů Atmos v mnoha různých variantách, dle nároků investora.

Jako ukázku nabízíme vzorové rozpočty v našem katalogu zapojení, který naleznete ZDE.

Všechna nabízená řešení lze kombinovat se zásobníkem TV (bojlerem); stejně tak je možné použití ve stávajících systémech s měděnými nebo ocelovými rozvody (případně v samotížných systémech), pro systémy s podlahovým vytápěním a ocelovými nebo litinovými otopnými tělesy (radiátory).

Kotle skladem, volné montážní termíny.

Chcete nezávaznou nabídku na montáž kotle Atmos? Kontaktujte nás!

Termomanometr v sekci na klic Kacirek.cz

Základní zapojení – pohodlně

Základní zapojení kotle Atmos, které obsahuje všechny náležitosti předepsané výrobcem. Využívá minimální množství elektronických komponentů pro dosažení vysoké spolehlivosti a snadné obsluhy. Tento druh zapojení nelze využít s akumulační nádobou.

EMOS - ovladaci jednotka

Komfortní zapojení – pohodlněji

Sofistikovanější zapojení, které kromě všech součástí předepsaných výrobcem využívá akumulační nádobu. Je tak dosahováno zvýšené účinnosti provozu kotelny. Jedná se o velmi komfortní a technický pokročilé řešení s vynikajícím poměrem cena/výkon.

ATMOS ACD03 v sekci Na klic - Kacirek.cz

Prémiové zapojení – nejpohodlněji

Prémiové řešení zapojení kotle vždy využívající akumulační nádobu a elektronický regulátor pro plně automatické řízení vytápění s funkcí ekvitermního směšování. Vestavěná podpora Wi-Fi, umožňuje uživatelské nastavení vytápění a možnost vzdáleného servisního zásahu.