O firmě Kačírek – topení s.r.o.

Rodinná firma Kačírek – topení s. r. o. byla v roce 1993 založena s cílem instalovat ty nejkvalitnější kotelny ve Středočeském kraji . Již tehdy jsme se nevydali cestou co nejširší nabídky největšího počtu značek, ale kladli jsme důraz na dlouhodobou spolupráci s těmi nejlepšími na trhu. Pouze tak je podle nás možno dosáhnout solidní kvality, vysoké spolehlivosti a výjimečně dlouhé životnosti provedené práce.

Kvalita a technický pokrok u nás vždy byly důležitými aspekty naší práce. Od samého začátku působení naší společnost jsme začali v dodávkách kotlů na tuhá paliva spolupracovat s českou značkou ATMOS, která se vymezovala proti konkurenci na trhu nabídkou vysoce ekologických zplynovacích kotlů. Postupem času jsme se stali jedním z nejvýznamnějších dodavatelů kotlů ATMOS na český trh, a to jak konečným spotřebitelům, tak ostatním montážním firmám a velkoobchodům.

Preprava tepelneho cerpadla NIBE na dopravniku Pianoplan k zakaznikovi

V reakci na vývoj trhu s vytápěním jsme se již před téměř 10 lety začali zajímat o dodávky tepelných čerpadel našim zákazníkům. V souladu s naší strategií volby kvalitních výrobců jsme začali spolupracovat s firmami Regulus CTC a o něco později NIBE. Společně s oběma značkami přinášíme kvalitní švédskou technologii do českých domovů. Tyto výrobky sice nepatří mezi nejlevnější na trhu, ale přinášejí dlouhodobé úspory nejen v provozních, ale hlavně servisních nákladech

Naším cílem nikdy nebyl krátkodobý profit, ale udržitelnost a rozvoj firmy jako spolehlivého partnera pro naše zákazníky. Proto velkou část zisku zpět investujeme do nákupu nových strojů, technologií a průběžného školení našich zaměstnanců. Vynaloženými prostředky chceme vždy dosáhnout provedení práce ve vyšší kvalitě. Příkladem může být investice do pásového dopravníku pro stěhování břemen náročným terénem jako jsou příkré schody nebo podmáčená tráva. Díky tomu jsme schopni urychlit montáž a zároveň snížit riziko zranění našich zaměstnanců, stejně jako snížit nebezpečí poškození stěhovaných zařízení. V podobném duchu jsme v oblasti instalace přešli od nespolehlivých závitových spojů  na progresivní spojování potrubí lisováním. Opět pro zvýšení spolehlivosti instalovaných zařízení a zrychlení instalace.

Skupina vlastních zaměstnanců a už třetí generace rodiny Kačírků se stará o více než 5000 zákazníků. Rozšiřte jejich řady i Vy!

Kacirek autorizovany prodejce ATMOS - nahled
Profesni kvalifikace topenar monter kotlu na biomasu
Kacirek osvedceni o ziskani profesni kvalifikace Monter tepelnych cerpadel - nahled
Kacirek osvedceni pro lisovane spoje IVAR C-STEEL - nahled
Kacirek Certifikat - Navrh a instalace tepelnych cerpadel NIBE - nahled