window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-7759241-1');

Logo DZD Dražice

Klimatizace Dražice DZD split a multisplit. S Dopravou zdarma.

Klimatizační jednotky od českého dodavatele, firmy DZD Dražice. Využívají všech výhod moderního ekologického chladiva R32. Venkovní jednotky s rotačním kompresorem umí regulovat svůj výkon podle aktuální potřeby, čímž zásadním způsobem snižují spotřebu elektrické energie.

Klimatizační jednotky DZD AIR jsou nabízeny v provedení split i multisplit. Jednoduché provedení split jsou prodávány v akčních setech s jednou vnitřní a jednou vnější jednotkou; jsou tedy vhodné pro chlazení jedné místnosti.

multisplit klimatizace drazice DZD AIR plus quattroJednotky multisplit jsou nabízeny v provedení DUO, TRIO a QUATTRO, které umožňují k jedné venkovní jednotce připojit 2 -4 vnitřní jednotky pro teplotně nezávislé chlazení v různých místnostech.

Vnitřní klimatizační jednotky DZD AIR umožňují místnost nejen chladit, ale dalkove ovladani klimatizace DZD AIRtaké pouze provětrávat, vytápět nebo odvlhčovat. Mohou být dále rozšířeny o Wi-Fi kartu, která doplní standardně dodávané dálkové ovládání o jednoduché ovládání zařízení pomocí aplikace v chytrém telefonu. Komfortními prvky vnitřních jednotek je i možnost nastavení extra tichého režimu, načasování automatického startu nebo opožděného vypnutí.

Go to Top