window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-7759241-1');

Kotel ATMOS DC25S, třídy 5,  na dřevo s ručním přikládáním. Česká výroba. Splňuje požadavky na Ekodesign a kotlíkové dotace.

Kotle ATMOS na dřevo s ručním přikládáním jsou charakterizovány zejména následujícími přednostmi:

Rozměrná dvířka pro komfortní přikládání, snadné čištění, řízený odtahový ventilátor, snadná obsluha, přístupné čištění, keramika s mikrovýztuží, velký zásobník paliva, chladicí smyčka proti přetopení, čisté spalování již od zátopu.
Funkce
Zplynování dřeva (obrácené hoření) s následovným spalováním vzniklého dřevoplynu ve speciálním keramickém spalovacím prostoru, zaručuje optimální dohoření všech spalitelných látek. Přívod spalovacího vzduchu a celý proces hoření je řízen odtahovým ventilátorem. To urychluje zatápění v kotli a zdokonaluje spalování ihned po zátopu. Při provozu na plný výkon je teplota plamene 1000-1200 °C!

Přikládací komora kotlů ATMOS Generátor
Varianty
Níže naleznete nabídku ekologických zplynovacích kotlů ATMOS DC25S v základní verzi a ve verzi s vestavěným regulátorem ATMOS ACD04.

Hledáte-li model s úpravou pro hořák na pelety, ten naleznete ZDE.

Všechny kotle nabízíme za internetové ceny, příjemnou možností je možnost provedení s panty vlevo bez příplatku a výhodná cena za dopravu.

Title

Go to Top