Dotace tepelná čerpadla vzduch-voda

Dotace na tepelná čerpadla vzduch-voda z programu Nová zelená úsporám mají od 1.9.2023 nová pravidla.

V některých případech se proces žádosti mírně zjednodušuje, zejména byly přidány nové možnosti přihlašování uživatelů do systému AIS SFŽP.

Dotaci na pořízení tepelného čerpadla lze nyní nově získat i při výměně stávajícího plynového kotle. Nově tedy lze dotaci na tepelné čerpadlo získat v celkem třech situacích.

Dotace tepelná čerpadla vzduch-voda: dotované výměny

dotace tepelna cerpadla vzduch voda

Výše dotace na tepelné čerpadlo

Výše dotace na tepelná čerpadla zůstává stejná, jako v první polovině roku 2023. Na montáž tepelného čerpadla, které umožňuje vytápět objekt a zároveň také připravovat TV je možno získat 100 000,-. V případě instalace tepelného čerpadla, které umožňuje pouze vytápět, je dotace 80 000,-.

Montáž tepelného čerpadla

Jsme rodinná firma, které se v systému neztratíte. Zabýváme se každým zákazníkem podrobně a komplexně. S jedním zástupcem budete řešit vše od počáteční konzultace a návrhu správného řešení, přes podrobnosti žádosti o dotaci až po vlastní montáž systému. Chcete se dozvědět více podrobností o tom, jak s námi probíhá montáž? Vše naleznete ZDE!

Vyřízení dotace na tepelné čerpadlo

Nechcete jednat s úřady a podávat žádosti o dotace sami? Rádi vám dotaci podáme! Pro naše klienty nabízíme možnost podání žádosti o dotaci s minimem starostí, vč. přípravy všech potřebných dokumentů jako jsou závěrečné zprávy o instalaci nebo energetických štítků.

Kontaktujte naši kancelář a starosti nechte na nás.