Výhodný úvěr na tepelné čerpadlo nebo fotovoltaiku?

Financujte svou budoucnost!

Přemýšlíte o instalaci tepelného čerpadla nebo solárních panelů na střechu vašeho domu, ale nevíte, jak na to financovat? V exkluzivní spolupráci s firmou Essox vám přinášíme možnost financování tepelného čerpadla nebo fotovoltaického systému s extrémně výhodným úrokem!

Splatnost úvěru je od 6 do 120 měsíců a výše úvěru se pohybuje od 10 000 Kč do 700 000 Kč. Během vyplňování žádosti o úvěr si parametry financování budete moci nastavit sami; v interaktivní kalkulačce rovnou vidíte dopad vašeho nastaveníl

Nejlepší na tom všem je, že celý proces si můžete vyřídit z pohodlí domova. Stačí pouze navštívit webové stránky společnosti ESSOX a podat žádost o úvěr přes link https://pujcka.essox.cz/online/PDVE5. Potřebovat budete pouze občanský průkaz, druhý doklad totožnosti s fotografií (řidičský průkaz nebo pas) a dva poslední výpisy z vašeho bankovního účtu, který je veden na vaše jméno – pro doložení vašich měsíčních příjmů.

Je důležité mít na paměti, že úvěr je posouzen už po nahrání všech potřebných dokumentů a po kladném posouzení není čerpání závazné. Čerpání úvěru je podmíněno až zasláním smlouvy na dodávku poptávané technologie. To znamená, že dokud nedoložíte oboustranně podepsanou smlouvu o dodávce technologie, nejste vázáni k vůbec ničemu. Do jednání o nabídce technologie však již vstupujete se znalostí svých nově nabitých finančních možností.

Po finálním potvrzení budou peníze zaslány na váš bankovní účet, ze kterého je teprve budete hradit dodavateli. To znamená, že celý proces financování tepelného čerpadla nebo solárních panelů pomocí spotřebitelského úvěru od společnosti ESSOX je velmi pohodlný, bezpečný a jednoduchý.

Využití moderních technologií umožňuje snadnou a rychlou realizaci vašeho projektu. Pokud máte zájem o financování solárních panelů nebo tepelného čerpadla, neváhejte a obraťte se na společnost ESSOX.

Zajímají vás možnosti našich instalací?

Podívejte se na nabídku provedení našich instalací ZDE, vyberte si z nabízených kotlů ZDE, podívejte se jak vypadají naše realizace ZDE, přečtěte si recenze našich zákazníků ZDE nebo nás rovnou kontaktujte ZDE!