Kotel na splátky

Pořízení kvalitních kotlů na tuhá paliva s moderní výbavou, kterou mnoho zákazníků požaduje může být investičně nákladné. Ekologické kotle – díky pokročilým metodám spalování – mají nízkou spotřebu a celkové provozní náklady, tedy jejich provoz se proti starým odhořívacím nebo prohořívacím kotlům vyplatí. Jak ale během provozu starého kotle ušetřit dostatek financí na nákup kotle úsporného?

Čím dál více zákazníků volí možnost nákupu kotle na splátky. V případě splátek může být náročná koordinace mezi zprostředkovatelem úvěrového produktu a dodavatelem díla; zejména ohledně vyjednávání o výši financování.

V rámci zrychlení vyřizování a pro eliminaci možných nedorozumění během vyřizování žádosti jsme se navázali spolupráci s úvěrovou společností ESSOX. Možnost splátkového prodeje je dostupná v našem e-shopu (pro nákupy nad 2 000,-), ale hlavně ji nabízíme jako možnost financování prodeje kotlů ATMOS včetně montáže; jednání pak probíhají následovně:

  1. Sjednáte si s námi osobní prohlídku na místě montáže.
  2. Na prohlídce společně projdeme možnosti a vybereme nejlepší technické řešení
  3. Na montáž v požadované konfiguraci zašleme cenovou nabídku – včetně montáže a instalačního materiálu
  4. V případě odsouhlasení nabídky si domluvíme schůzku pro sjednání úvěru
  5. Společně si potvrdíme termín montáže, vybereme vhodný úvěrový produkt, vyřešíme všechny potřebné dokumenty
  6. V domluvený termín namontujeme sjednané dílo

Zajímají vás možnosti našich instalací?

Podívejte se na nabídku provedení našich instalací ZDE, vyberte si z nabízených kotlů ZDE, podívejte se jak vypadají naše realizace ZDE, přečtěte si recenze našich zákazníků ZDE nebo nás rovnou kontaktujte ZDE!