Velkoobchodní nabídka sortimentu ATMOS

Největší internetový velkoobchod specializovaný na ekologické kotle ATMOS a jejich příslušenství nabízí spolupráci a podporu prodeje. Hledáte dodavatele ATMOS za velkoobchodní ceny, technickou podporu, výběr náhradního dílu, zapojení elektronického regulátoru? S námi je vše možné! Zájemcům nabízíme:

Prodej sortimentu ATMOS

Nabízíme prodej a dodávku kompletního sortimentu ATMOS od kotlů, přes náhradní díly po peletové hospodářství za velkoobchodní ceny. Kotle zavážíme vlastní nákladní dopravou přímo z centrálního skladu – nehledáme zásilky na překládacích depech, nedoručujeme potlučené kotle. Kontaktujte nás přes formulář ve spodní části této stránky pro neveřejnou obchodní nabídku.

Nezávazná nabídka včetně montážního materiálu

Nebaví vás práce u počítače? Zdlouhavé objednávání materiálu, ověřování skladových zásob a vytváření rozpočtů? Na kotelny ATMOS se specializujeme již dlouhá léta; disponujeme proto širokou databází již realizovaných montáží, tedy výpisů montážního materiálu. Výpis i materiál na celou kotelnu vám, včetně závozu, rádi poskytneme – pro vaše pohodlí a maximalizaci produktivní práce. Na montáž doručíme potřebný materiál včetně rezervy, po skončení montáže fakturujeme pouze skutečně instalované zboží.

Doručení kotlů na adresu, strojní stěhování

K dodávaným kotlům nabízíme jako službu stěhování kotlů pásovým strojem Pianoplan. Umožňuje převoz kotle po nerovném terénu jako například bujná tráva nebo prudké schody – včetně otáčení na podestách.

Technickou podporu – výběr ze sortimentu

Zorientovat se v širokém sortimentu není snadné. Hledáte zplynovací kotel na uhlí a dřevo, automatický kotel na dřevěné pelety nebo potřebujete poradit s výběrem příslušenství a jeho kombinací? Již více než 25 let se věnujeme montážím kotelen s kotli ATMOS, o nabité zkušenosti se rádi podělíme. Neváhejte se na nás obrátit!

Projektová pomoc

Potřebujete si být jisti, jak zapojit kotelnu? Rádi byste měli na montáži k dispozici přesné schéma zapojení systému? K objednané kotelně vám schéma zapojení rádi vypracujeme!

Spouštění kotlů, montáž elektronických regulací

Nemáte k dispozici elektrikáře-regulovčíka? Nechcete řešit elektrické zapojení kotlů a spínání oběhových čerpadel? Měli byste zájem nabídnout zákazníkům montáž kotelen řízených ekvitermními regulátory, například ACD 01, ACD 03, ACD04 nebo JER-1? Nebaví vás zaškolovat zákazníky na ovládání nového zařízení? Spouštění kotelen, instalaci regulátorů i zaškolení obsluhy nabízíme jako službu, kterou pro vás a vaše zákazníky rádi provedeme!

Uvádění do provozu a kontroly dle zákona o ochraně ovzduší

Ke kotlům samozřejmě nabízíme službu uvádění do provozu, doplněnou o možnost měření účinnosti a nastavení s pomocí analyzátoru spalin. O kotle dodané naší firmou se rádi postaráme i v rámci pravidelného, záručního i pozáručního servisu. Poskytněte i vašim zákazníkům oceňovanou službu automatického upozornění na pravidelnou servisní prohlídku nebo vypršení povinné kontroly kotle dle zákona o ochraně ovzduší.

Zaujala vás některá z možností spolupráce? Zadejte nám prosím na sebe kontakt, včetně případných podrobností požadavku a my se vám ozveme:

[contact-form-7 id=“11999″ /]